Petek, 10. februar 2012 | 12:47

Vnesi dogodek

Za dodajanje dogodkov morate biti registrirani in prijavljeni na spletno stran!

Prijava

Email naslov
Geslo

Registracija

Email naslov
Geslo
Potrdi geslo
Vzdevek

Pozabljeno geslo

Pozabljeno geslo

Novo geslo

Novo geslo (ponovite)

Novice | Kronika | Južna Primorska

Motorni čoln pred Portorožem do smrti povozil kopalca

Portorož, 18. 07. 2010 ob 10:11, Maša Kezunovič

Na cesti med Strunjanom in Valeto nesreča s smrtnim izidom.

Včeraj malo pred 20. uro se je na morju pred Bernardinom pri Portorožu zgodila nesreča s smrtnim izidom, so sporočili s policijske uprave Koper. V nesreči je motorni čoln do smrti povozil kopalca.

30-letni mladenič je vozil gliser in za seboj vlekel smučarko. Ko se je nameraval privezati k obali, je zmanjšal hitrost in zapeljal proti plaži. Okoli 15 metrov pred mrežo, ki ograjuje kopališče, je s čolnom povozil kopalca. Poškodovanega so takoj povlekli na krov, a je bil že mrtev.

Na obalni cesti med Strunjanom in Valeto je včeraj popoldan prišlo tudi do prometne nesreče s smrtnim izidom, so sporočili iz operativno komunikacijskega centra Koper. V prometni nesreči sta bila udeležena avtomobil in štirikolesnik.

(sta)

Vaš vzdevek
Komentar

Obiskovalce strani spodbujamo k razpravi, vendar jih hkrati obveščamo, da so komentarji moderirani. Neprimerni, žaljivi in taki, ki vsebujejo sovražni govor bodo odstranjeni.

V izogib zlorabam uporabniškega imena priporočamo, da komentirate prijavljeni. V kolikor nimate uporabniškega imena še nimate, se registrirajte.

Izpostavljamo

Anketa

Menite, da bo z novo Janševo vlado prišlo tudi do veliko kadrovskih zamenjav na vodilnih položajih?

Vreme

2°C
pretežno jasno
veter: 5 m/s
Ponedeljek
-3°C / 3°C
Torek
-5°C / 4°C
Sreda
-6°C / 4°C

Facebook

ping
Primorska.info, medijske storitve, d.o.o. Dolinska cesta 1h, 6000 Koper | ISSN 1855-3931 | Copyright © 2011. Primorskainfo. Vse pravice pridržane. design&code: dojo.si | 28.si