Petek, 10. februar 2012 | 12:47

Vnesi dogodek

Za dodajanje dogodkov morate biti registrirani in prijavljeni na spletno stran!

Prijava

Email naslov
Geslo

Registracija

Email naslov
Geslo
Potrdi geslo
Vzdevek

Pozabljeno geslo

Pozabljeno geslo

Novo geslo

Novo geslo (ponovite)

Novice | Izobraževanje | Južna Primorska

Nadzorni svet ŠOUP sprejel sklep o smiselni uporabi Zakona o javnem naročanju

Koper, 05. 07. 2010 ob 12:08, Manuel Kalman

Nadzorni svet Študentske organizacije Univerze na Primorskem (ŠOUP) je na svoji 10. redni seji obravnaval aktualna vprašanja glede finančnega poslovanja ŠOUP in sprejel sklep o smiselni uporabi Zakona o javnem naročanju.

Kot so sporočili s ŠOUP-a je Študentska organizacija sicer že pred časom sprejela varčevalne ukrepe z namenom racionalizacije porabe sredstev, zdaj pa bodo smiselno uporabljali tudi Zakon o javnem naročanju, čeprav je ŠOUP pravna oseba zasebnega prava in ni zavezana k javnemu naročanju.

»V ŠOUP smo vseskozi delovali transparentno in sredstva porabljali racionalno, da bi študentom ponudili čim več. Se pa zavedamo, da je potrebno nenehno zviševati standarde poslovanja in težiti k večji transparentnosti, zato smo se tudi po nasvetu predsednika računskega sodišča gospoda Šoltesa odločili, da pri svojem delovanju smiselno uporabljamo Zakon o javnem naročanju,« je ob tem dejal Sebastjan Kokl, direktor ŠOUP.

Zaradi medijskih očitkov in anonimnih objav glede sodelovanja ŠOUP z določenimi pravnimi subjekti je Nadzorni svet ŠOUP na isti seji sprejel sklep, da se potrdi predlog direktorja o izvedbi izredne revizije poslovanja ŠOUP s podjetji, ki so bila v nekaterih medijih omenjena kot sporna, so še zapisali v sporočilu za javnost.

Vaš vzdevek
Komentar

Obiskovalce strani spodbujamo k razpravi, vendar jih hkrati obveščamo, da so komentarji moderirani. Neprimerni, žaljivi in taki, ki vsebujejo sovražni govor bodo odstranjeni.

V izogib zlorabam uporabniškega imena priporočamo, da komentirate prijavljeni. V kolikor nimate uporabniškega imena še nimate, se registrirajte.

Izpostavljamo

Anketa

Menite, da bo z novo Janševo vlado prišlo tudi do veliko kadrovskih zamenjav na vodilnih položajih?

Vreme

Koper, 12:33
S primorska | J Primorska
12°
zmerno oblačno
veter: 10m/s
Ponedeljek
-3°C / 3°C
Torek
-5°C / 4°C
Sreda
-6°C / 4°C

Facebook

ping
Primorska.info, medijske storitve, d.o.o. Dolinska cesta 1h, 6000 Koper | ISSN 1855-3931 | Copyright © 2011. Primorskainfo. Vse pravice pridržane. design&code: dojo.si | 28.si