Novice | Družba | Južna Primorska
V Kopru postavljeni kopenski privezi
Koper, 08. 04. 2010 ob 0:06, Marina JelenKomunala Koper je na parkirišču pred Sočo postavila ovire, ki preprečujejo vožnjo prek sprehajalnih površin
Koprska Komunala bo z zadnjimi gradbenimi deli posegla v dokončno ureditev parkirne ploščadi na Pristaniški ulici, pred nekdanjo veleblagovnico Soča. S postavitvijo jeklenih ovir ob zunanjem obroču parkirne površine si prizadevajo preprečiti vožnjo preko površin rezerviranih za pešce. Namestitev »bitev« bo predvidoma zaključena že danes, nadaljevali pa bodo z označitvijo parkirnih prostorov in vozne površine. Na ta način bodo, kot so nam povedali na Mestni občini Koper, celotno parkirno površino optimalno izkoristili in uredili.
Ostale sveže novice
Dušan Črnigoj obiskal stavkajoče delavce v Primorju
Izjemni rezultati koprske atletike v Kranju
Kriminalisti preiskujejo Pomorski muzej
Tovorni vlak povozil moškega
Gregor Veselko: »Težko je biti mlad menedžer«
Stanovanjski sklad namerava kupovati stanovanja od bank
Hišna preiskava pri direktorici pomorskega muzeja (dopolnjeno)
Vaš vzdevek
Komentar
Obiskovalce strani spodbujamo k razpravi, vendar jih hkrati obveščamo, da so komentarji moderirani. Neprimerni,
žaljivi in taki, ki vsebujejo sovražni govor bodo odstranjeni.
V izogib zlorabam uporabniškega imena priporočamo, da komentirate prijavljeni. V kolikor nimate uporabniškega imena še nimate, se registrirajte.
V izogib zlorabam uporabniškega imena priporočamo, da komentirate prijavljeni. V kolikor nimate uporabniškega imena še nimate, se registrirajte.










